Кличко: Рух Шулявським шляхопроводом плануємо відкрити наприкінці цього року

26.09.2019 20:20

Рух Шулявським шляхопроводом планують відкрити наприкінці цього року. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу “Newsone”.

Він також зазначив, що нарешті буде вирішене питання знесення 5-го цеху заводу «Більшовик», де мають зробити один зі з’їздів з нового моста.

«Ми два роки вели переговори з Фондом держмайна щодо цього приміщення. Нам називали купу причин, які  гальмували розв’язання ситуацію. Втім, нещодавно парламент ухвалив новий закон про приватизацію. І це дає нам можливість напряму домовлятися з заводом і ми це робимо. Так що додатковий з’їзд з Шулявського шляхопроводу буде! Але, спочатку ми відкриємо рух мостом», - підкреслив Кличко.

Мер столиці також наголосив, що будівництво фактично нового шляхопроводу триває, незважаючи на невелику паузу, що була. Там продовжать встановлювати металеві конструкції - основу нового мосту.  Кличко зазначив, що проект реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві передбачає будівництво розв’язки у формі неповного листка конюшини — моста з трьома з’їздами.