Кличко у Давосі говорив з політиками та представниками бізнесу про підтримку України

25.01.2019 09:01

Мер Києва Віталій Кличко під час зустрічей з європейськими політиками та представниками великих світових компаній на Всесвітньому економічному форумі в Давосі говорив про підтримку України, її європейських прагнень, про втілення нових проектів.

На заході, який традиційно влаштовує в Давосі американське видання "Washington post", відбулися зустрічі та спілкування Кличка з канцлером Австрії Себастьяном Курцом, новою главою німецької партії Християнсько-демократичний союз Аннегрет Крамп-Карренбауэр.

"Дуже важливо відвідувати такі заходи, де збирається багато впливових політиків зі всього світу. Адже політика - це, перш за все, персональне спілкування, персональні контакти. І, однозначно, ці контакти нам потрібно використовувати на користь України, на користь  міста Києва, - відзначив Кличко. -

На зустрічі з Аннегрет Крамп-Карренбауэр я привітав її з обранням главою ХДС  і висловив сподівання, що політика цієї партії і Німеччини відносно України ні в якому разі не зміниться. Що продовжиться і політична, і економічна підтримка України. Оскільки всі хочуть бачити Україну стабільною державою і надійним партнером. У розмові з канцлером Австрії  ми обговорили теми розвитку України, майбутніх виборів. Наші друзі хвилюються, щоб ці вибори не вплинули на стабільність в Україні, щоб не було ніякої турбулентності. Себастьян Курц ще раз висловив повну підтримку України і пообіцяв цього року відвідати Київ та запросив мене на з’їзд Австрійської народної партії, яку він очолює", - розповів Віталій Кличко.

Також в Польському домі в Давосі відбулася зустріч мера Києва з прем’єром Польщі Матеушем Моравецьким.

Про нові технологічні проекти для Києва та їх практичне втілення Кличко говорив з генеральним директором німецької компанії SAP Вільямом МакДермотом. Ця компанія вже допомогла українській столиці запровадити відкритий бюджет в рамках системи смарт-сіті.

Відвідав мер Києва під час Всесвітнього економічного форуму і Український сніданок у Давосі. Там обговорювали як Україні впоратися з викликами, які стоять перед нею в рік президентських та парламентських виборів.

"Загроза, яку несе російська агресія, є величезною. Але викликів у нас немало і у внутрішній ситуації. Майбутні вибори багато значать для майбутнього країни. По-перше, важливо, щоб вони пройшли за найвищими демократичними стандартами. По-друге, життєво-важлива для країни готовність та здатність того, хто переможе, ефективно захистити інтереси нашої держави та посилити процес реформування", - відзначив  Віталій Кличко.