Кличко: Компанія Doppelmayr вивчає можливість будівництва канатної дороги у Києві

14.07.2017 21:21

Цього тижня столицю відвідало керівництво австрійської компанії Doppelmayr, яка зацікавлена побудувати у Києві канатну дорогу. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю телеканалу «Київ».

Мер зазначив, що працюючи над розвитком транспортної та туристичної інфраструктури Києва, столична влада, серед іншого, планує побудувати в центральній частині міста канатну дорогу, яка зв’яже ключові туристичні місця. «Цього тижня до Києва приїжджали представники компанії Doppelmayr, яка є світовим лідером з будівництва канатних доріг, - зазначив Кличко. - Те, що високе керівництво приїжджає і показує зацікавленість у проекті, є дуже добрим сигналом. Впевнений, що наступної весни ми зможемо говорити про початок будівництва канатної дороги».
 
Крім цього, столична влада планує оновити і київський фунікулер. «Хочу нагадати, що у минулому році фунікулер перевіз більше одного мільйона пасажирів. Ми плануємо зробити і просторіші вагони, і кондиціонування в них. Фунікулер буде не тільки транспортним засобом, а також - одним з атракціонів, який із задоволенням відвідуватимуть багато киян та гостей нашого міста», - підкреслив Кличко.
 
Міський голова наголосив, що серед закордонних інвесторів є зацікавленість інвестицій в Україну та Київ зокрема. «60% з усіх інвестицій, які були залучені минулого року в Україну, прийшли саме в наше місто. Тобто довіра є, зацікавленість є, і разом з інвесторами, які створюють робочі місця, ми змінюємо наше місто», - сказав Кличко.