Кличко: Повністю оновлений парк «Володимирська гірка» ми відкриємо у травні наступного року

23.06.2017 19:33

Повністю оновлений та реконструйований парк «Володимирська гірка» відкриється у травні наступного року, а роботи першої черги оновлення зеленої зони завершать до вересня цього року. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час виїзної наради щодо реконструкції парку «Володимирська гірка».

«На Володимирській гірці здійснили часткову реконструкцію, але загалом нам потрібно зробити ще чимало, аби ця територія стала зручним та комфортним місцем відпочинку. Ми вже починаємо облаштування парку «Володимирська гірка», і першу чергу робіт плануємо завершити до вересня цього року. Повністю ж реконструйований парк «Володимирська гірка» ми відкриємо у травні наступного року», - відзначив Кличко.

Він підкреслив, що реконструкція здійснюватиметься в єдиному історичному стилі з проектами реконструкції Пейзажної алеї, Алеї художників та території біля Андріївського узвозу.

За проектом реконструкції парку «Володимирська гірка» на верхньому плато парку передбачено виконання робіт із заміни покриття доріжок, прокладання нової мережі дощової каналізації, поливочного водопроводу, заміни опор зовнішнього освітлення та влаштування декоративного підсвічування території. Також передбачені реставрація альтанки, заміна огороджувальних конструкцій від фунікулеру до вул. Трьохсвятительської та ремонт підпірної стіни. Крім того, відбудуться роботи з озеленення та благоустрою парку.

На нижньому плато також планують  виконання робіт по влаштуванню підпірних стін, спорудженню двох нових альтанок та реставрація існуючої альтанки, ремонт сходів від фунікулеру до Володимирського узвозу, завершення мощення доріжок, влаштування декоративного підсвічування території, спорудження пішохідного мосту через фунікулер та ремонт огорожі.