Кличко відвідав відкриття повністю оновленого фонтану на Русанівському каналі

28.05.2016 17:42

Мер Києва Віталій Кличко відвідав відкриття повністю оновленого фонтану на Русанівському каналі в столиці.

"Сьогодні ми запускаємо повністю оновлений фонтанний комплекс на Русанівському каналі. Це унікальний для міста об'єкт, якому виповнилося 40 років. Він не працював більше чотирьох років, хоча я переконаний, що жителі Русанівки прагнуть бачити свій мікрорайон красивим, затишним, добре облаштованим, з чистим каналом і гарним фонтаном", - сказав Кличко.
 
Мер розповів, що повністю було замінене старе непрацююче обладнання, більшість якого закупили у вітчизняного виробника. Фонтан у висоту сягає 30 метрів, має кольорове підсвічення та музичний супровід.
 
Віталій Кличко запросив усіх киян та гостей міста на світло-музичне шоу, яке відбудеться на Русанівці у неділю, о 21.30. Попри те, що під час запуску фонтану розпочалася злива, мер Києва пожартував, що "це на фарт" і продовжив спілкуватися з місцевими мешканцями.
 
Мер відзначив, що міська влада відновлює символи столиці, його історичні й знакові місця. Зокрема, за його словами, це і реконструкція бульвару Шевченка, відкриття та облаштування парків й скверів столиці, і реконструкція сходів на Пейзажній алеї та сходів до фундаменту Десятинної церкви, а також інші об’єкти.
 
"Ми даємо нове життя і окрасі міста  - його фонтанам. Наприкінці квітня після реконструкції запрацювали чотири фонтани в центрі столиці", - сказав міський голова. Зокрема, на Майдані Незалежності (водяна куля біля філармонії та фонтан біля пам’ятника Визволителям Києва), на Хрещатику (фонтан навпроти ЦУМа) та Великій Васильківській (фонтан біля Палацу "Україна"). Віталій Кличко також додав, що наступного року планують відремонтувати ще два комплекси на Майдані Незалежності, які були зруйновані під час Революції Гідності.