Кличко: Цього року у Києві капітально відремонтують 51 вулицю, а за кілька років столиця відмовиться від маршруток

26.05.2016 11:36

До кінця року в столиці капітально відремонтують 51 вулицю. Виділити кошти на це вдалося завдяки зростанню надходжень до міського бюджету. Також на автошляхах столиці продовжується плановий ямковий ремонт. Про це в ефірі програми "Сніданок з "1+1" заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

«Ми збільшили фінансування на капітальний ремонт доріг. Планували провести ремонт дорожнього полотна на 44-х вулицях. Однак, завдяки тому, що на сьогоднішній день, ми маємо перевищення надходжень до бюджету столиці за перший квартал, «Київавтодор»  проведе ремонт 51-ї дороги цього року", – наголосив Кличко.

Також мер Києва розповів про реформування системи міського громадського транспорту та плани про відмову від маршруток у столиці. «Разом зі Світовим банком ми розробили транспортну систему Києва для того, щоб використовувати найкращий світовий досвід. У цьому напрямку запустили декілька нових маршрутів. Наприклад, із Троєщини до залізничного вокзалу, цей маршрут дуже популярний, - підкреслив мер Києва. – Однозначно, маршрутки зникнуть, тому що в столиці повинен працювати сучасний громадський транспорт, який перевозить багато пасажирів. Один автобус перевозить стільки ж пасажирів, як десять маршруток. Якщо залишиться така динаміка розвитку, як сьогодні, то через два роки у нас маршруток не буде", – зазначив Віталій Кличко.