Кличко оглянув інтерактивну виставку «Місто-привид. Світова прем’єра подорожі» до роковин Чорнобиля

26.04.2016 20:23

Київський міський голова Віталій Кличко відвідав відкриття віртуального інтерактивного музею Чорнобиля під назвою «Місто-привид. Світова прем’єра подорожі» в Музеї історії Києва та презентацію інноваційного проекту Chernobyl VR Project - віртуального туру Чорнобилем і Прип’яттю, призначений для пристроїв віртуальної реальності.

У вітальному слові мер наголосив, що польські розробники зробили дуже важливу справу, адже використання сучасних технологій дозволить донести інформацію про аварію на ЧАЕС до молодого покоління, яке знає про трагедію тільки з розповідей. "Сподіваюся, дякуючи таким додаткам як Chernobyl VR Project про історію катастрофи та про постраждалих в ній наших співвітчизників дізнаються у всьому світі», - зазначив мер.

Віталій Кличко зауважив, що тисячі сімей торкнулася аварія на ЧАЕС та закликав присутніх вшанувати пам'ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

"Кожен, хто відвідає виставку зможе зробити маленьку віртуальну подорож в Чорнобиль. Завдяки новітнім технологіям створюється ефект присутності в Чорнобилі чи Прип"яті, можна побачити, що відбувається навколо тебе", - зазначив мер у коментарі журналістам.

Організаторами заходу є польська компанія The Farm 51, Фундація "Відкритий Діалог", Український інститут національної пам'яті, Агенція Іміджу України та громадська організація Global Ukraine. Прем'єра відбувається за підтримки та під патронатом Голови Київської міської державної адміністрації.

Охочі можуть відвідати виставку у Музеї історії Києва з 26 квітня до 10 травня.