Кличко запропонував депутатам Київради підтримати звернення Верховної Ради про визнання Росії агресором

28.01.2015 14:18

Мер Києва Віталій Кличко запропонував депутатам Київради підтримати звернення Верховної Ради про визнання Росії державою-агресором. Про це він заявив під час засідання Київради.

Вважаю, що в ці складні часи, коли вся країна згуртувалась для захисту своєї територіальної цілісності та демократичних цінностей, Київська міська рада має висловити свою позицію та підтримати Звернення Верховної Ради України, відповідно до якого Російська Федерація визнається державою – агресором.  Запропонований текст Заяви вам розданий і буде поставлений на голосування, - звернувся Віталій Кличко до депутатів.

Він відзначив, що за останній час ми стали свідками значного посилення терористичних дій на Сході країни, що призвели до чисельних втрат серед цивільного населення. “Сьогодні тисячі киян та жителів інших міст захищають нашу країни зі зброєю в руках. Ще тисячі волонтерів цілодобово віддають всі свої сили для допомоги бійців АТО та постраждалих мирних громадян, - зауважив мер Києва.

Віталій Кличко також запропонував депутатам вшанувати хвилиною мовчання всіх, хто віддав життя за цілісність та незалежність нашої країни.