Кличко зустрів у Десні бійців 12-го батальйону

02.12.2014 21:29

Мер Києва Віталій Кличко зустрічав увечері бійців 12-го батальйону територіальної оборони «Київ», які прибули на ротацію із зони АТО в учбовий центр сухопутних військ ЗСУ «Десна». Перед зустріччю бійців 12-го батальйону Кличко у коментарі журналістам зазначив, що Київрада ухвалила рішення про звільнення родин киян-учасників АТО від сплати комунальних послуг з січня 2015-го року.

«Я приїхав зустріти справжніх патріотів, які на Сході захищають незалежність нашої держави. Ми як київська громада робимо все, щоб їх підтримати. Ми надаємо техніку, швидкі допомоги, аптечки та інше обладнання – все необхідне, чого потребують бійці. Крім того, Київрада прийняла рішення звільнити родини учасників АТО від сплати за комунальні послуги. Це рішення вступає в силу із січня 2015-го року», - наголосив мер.

Кличко також проінспектував казарми в учбовому центрі сухопутних військ «Десна», у яких будуть розміщені бійці. «Це, звичайно, не 5-зірковий готель, але є все необхідне: тут є світло, тут тепло, і бійців постійно годуватимуть», - зазначив міський голова.

Також мер столиці виступив з ініціативою, щоб бійці, які сьогодні повернулися із зони АТО, пройшли маршем по Хрещатику, щоб кияни могли зустріти їх та подякувати за їх самовіддану службу. «Ми ще не говорили із командуванням частини, але сподіваємося, що на вихідних хлопці зможуть приїхати до Києва і пройти маршем по Хрещатику. І кияни зможуть подякувати тим, хто захищає незалежність та територіальну цілісність України», - зазначив Кличко.

Коментуючи питання щодо дислокації та надання озброєння батальйону «Київ», Кличко підкреслив, що ці питання знаходяться у компетенції Міністерства оборони. «Вибір місця дислокації, а тим більше надання зброї, є виключною компетенцією Міноборони. Тим не менше, зараз ми ведемо переговори з міністерством щодо надання місця розташування дислокації батальйону», - додав Віталій Кличко.