Кличко знову звернувся до уряду: Треба нарешті поставити крапку в епопеї з Гостинним двором!

23.02.2021 11:03

Мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради звернувся до уряду завершити передачу Гостинного двору громаді міста.

"Ще хотів би наголосити. І знову звернутися до уряду. Ситуація з Гостинним двором стає критичною. Та виглядає сьогодні навмисним затягуванням передачі об'єкта у власність громади столиці. Таке враження, що хтось хоче, щоб будівля розвалилася! - сказав Кличко. -  В мене немає іншого пояснення після того, як місто пройшло всі довгі процедури, домоглося передачі об'єкта в державну власність. Залишається один крок – передача в комунальну власність. І тут раптом Мінкульт заблокував те, чого так довго ми добивалися з громадою Києва", - додав мер Києва.
 
Мер Києва наголосив, що поки тривають маніпуляції окремих державних чиновників, будівля Гостинного двору перебуває в аварійному стані. А місто не може розпочати її реконструкцію.
 
"Я вважаю таку позицію Міністерства культури безвідповідальною і шкідливою! Уряд повинен нарешті поставити крапку в цій епопеї!" - підкреслив Віталій Кличко.