Кличко: На 22 грудня я скликаю позачергове засідання сесії Київради для виділення додаткових 400 мільйонів гривень на лікування хворих на коронавірус

18.12.2020 12:04

Мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про скликання на 22 грудня позачергового засідання Київради для оперативного вирішення фінансових питань. Головне з них - виділення ще цього року додаткових 400 мільйонів гривень на забезпечення лікування хворих на коронавірус.

Про це Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Хочу повідомити, що підписав розпорядження про скликання на 22  грудня позачергового засідання сесії Київради. На нього винесемо головне питання, яке треба вирішити оперативно. – Щоб зекономлені нами кошти медичного бюджету, як ми пропонуємо, спрямувати на лікування хворих на COVID-19. Вже цього року. Йдеться про понад 400 мільйонів гривень», - підкреслив мер столиці.

Також він повідомив, що Департамент охорони здоров’я, за його дорученням, вже підготував відповідний проект змін до програми «Здоров’я киян».

«І, я переконаний, що депутати Київради повинні підтримати таке рішення. Без зайвих зволікань і політизації важливої для порятунку людей проблеми», - наголосив Віталій Кличко.