Кличко: Київ продовжить пільги для столичного бізнесу

11.12.2020 12:08

Міська влада продовжить пільги для столичного бізнесу, що запровадила в березні, на початку карантину. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Сьогодні наше завдання - рятувати здоров’я і життя людей. А також – допомагати бізнесу, вберегти економіку міста від стрімкого падіння.  Хочу повідомити, що міська влада і наступного року продовжить підтримувати столичних підприємців. Я ініціював збереження преференцій для малого та середнього бізнесу, що Київ запровадив у березні, та запровадження деяких інших пільг», - повідомив Кличко. 

Так, за його словами, до розгляду депутатів Київради підготовлені проекти рішень, що передбачають як продовження пільг, що місто вже надало, так і встановлення їх для інших категорій підприємців. 

«Це дозволить їм зберегти робочі місця. І головне - свій бізнес», - підкреслив мер столиці.

Проекти рішень зокрема передбачають:

-  на період карантину, коли бізнес фактично не працює, сплата за договорами розміщення засобів пересувної та  сезонної торгівлі - незалежно від розміру плати, визначеної у договорах  оренди, - становитиме 1  гривню;

- також запропоновано і надалі зменшену вартість оренди комунального майна - на 50%;

-  для ресторанного бізнесу, пересувної та сезонної торгівлі на 50 % зменшується пайова участь в утриманні об'єктів благоустрою.

Перелік пільг, що пропонує місто, не потребує внесення змін до існуючих договорів.

«Ми розуміємо, що Київ недоотримає частину доходів. Але ми маємо зберегти і підтримати столичний бізнес. Люди повинні працювати і заробляти», - наголосив Віталій Кличко.