Кличко показав, як іще освітили Подільсько-Воскресенський міст та розповів, де встановлюють сучасне освітлення

02.11.2020 12:09

Мер Києва Віталій Кличко показав, як іще освітили Подільсько-Воскресенський міст та розповів, де в столиці встановлюють сучасне освітлення. Відео, як тепер увечері та вночі виглядає Подільсько-Воскресенський міст, мер Києва продемонстрував під час онлайн-брифінгу. В прямий ефір Кличко вийшов із дому, де він перебуває на самоізоляції через захворювання на коронавірус.

"Як я і обіцяв, цими вихідними ще більше і гарніше підсвітили Подільсько- Воскресенський міст, який ми продовжуємо будувати", - сказав Кличко. - Зазначу, що в столиці з 2017 року замінили вже майже 35 тисяч старих вуличних світильників на нові і сучасні. Тільки цього року нове освітлення вже встановили на 23 проспектах, вулицях, у парках та скверах. А до кінця року LED-світильники завершать встановлювати ще на 17 вулицях міста", - додав мер Києва. 
 
Він пояснив, що модернізація вуличного освітлення дозволяє економити бюджетні кошти на сплаті за електроенергію. І робить столичні вулиці та об'єкти  більш безпечними – як для водіїв, так і для пішоходів.
 
До кінця року LED освітлення встановлять, зокрема, на вулицях: Паньківській, Промисловій, Комишанській, Кулібіна, Петра Курінного, Олександра Кошиця, Олександра Мишуги, Академіка Каблукова, Краснопільській, Галицькій, Довнар-Запольського, проспекті Науки та інших.