Кличко: Новий корпус клініки "Оберіг", що звели в столиці, - це приклад успішної співпраці приватного інвестора та міської влади

01.10.2020 17:33

Новий корпус клініки "Оберіг" - це приклад успішної співпраці приватного інвестора та міської влади. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook у дописі до відео про візит до медичного закладу.

"Відвідав сьогодні новий корпус клініки "Оберіг", що звели в столиці в рамках успішної співпраці приватного інвестора та міської влади. Завдяки реалізації цього інвестпроекту, в Києві з’явився надсучасний медичний заклад, де можуть отримувати медичну допомогу не тільки  кияни, а й пацієнти з усього світу", - написав Кличко. 

За словами мера Києва, інвестор вклав у проект майже 1 млрд гривень. З них  - 13,6 млн гривень на розвиток міста - поліпшення матеріально-технічної бази медзакладів Києва, ремонти відділень, закупівлю медичних меблів та обладнання. 
 
Тільки цього року "Оберіг" сплатить ПДФО на понад 60 млн грн. А реалізація проекту дозволила створити близько 500 нових робочих місць.  
"Подивився, в яких умовах та на якому обладнанні працюють медики. І приємно вражений! У клініці є найсучасніше обладнання для променевої терапії, яке дозволяє здійснювати точність опромінення. Також обладнання для раннього виявлення раку та оперативних втручань. У клініці здійснили уже восьму трансплантацію печінки та збираються трансплантувати нирку", - зазначив мер.

Що важливо - у новому корпусі клініки відкрили і відділення для лікування хворих на коронавірус на 20 ліжок. І вже невдовзі планують облаштувати ще одне таке відділення.

"Київ сьогодні – це місто, яке дає багато можливостей для бізнесу за простими і прозорими правилами. І реалізація інвестпроекту клініки "Оберіг" - приклад цього, - зауважив Віталій Кличко. -  Ми запрошуємо до співпраці активних та прогресивних підприємців. Щоб разом зробити Київ найкомфортнішим і найпривабливішим для життя і роботи європейським містом!" - наголосив Віталій Кличко.