Кличко: Осінні канікули у школах Києва триватимуть два тижні

16.10.2014 11:45

Осінні канікули у школах Києва будуть подовжені. І триватимуть два тижні - з 27 жовтня по 10 листопада, що дозволить місту зекономити 25 млн грн. на опаленні та електроенергії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відкриття спортивного майданчика в столичній гімназії №48.

"Сьогодні ми відкриваємо оновлений спортивний майданчик, на якому зможуть займатися 630 дітей цієї гімназії: грати у футбол, баскетбол, робити вправи на тренажерах. Важливо бути сильним, здоровим, розвиненим і добре вчитися. Ми будемо робити все, щоби таких спортивних майданчиків було якомога більше у школах Києва, - зазначив Віталій Кличко. - А ще  у мене для вас гарна новина - осінні канікули у вас цього року будуть довшими і триватимуть два тижні", - сказав мер Києва. 
 
Новий спортивний комплекс, відкриття якого відвідав мер, включає в себе футбольний та баскетбольний майданчики з найсучаснішим тартановим покриттям. Крім того, спортивний комплекс забезпечено 16 антивандальними тренажерами для занять фізкультурою та спортом.
 
Міською владою було виділено 800 тис. гривень на спорудження нового спортивного комплексу, на який школа чекала близько 25 років.