Кличко перевірив, як триває реконструкція міжшкільного стадіону в Оболонському районі

06.08.2020 11:28

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як триває реконструкція міжшкільного стадіону в Оболонському районі, на якому займаються учні двох шкіл - № 194 та №252. Про це Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Він також оприлюднив відео про те, як триває реконструкція.

«Не зважаючи на кризу, що спричинила пандемія коронавірусу, ми продовжуємо втілювати проекти, які запланували. Продовжуємо оновлювати інфраструктуру нашого міста. І  особливу увагу спортивним об’єктам - де тренуються наші діти та молодь, - зазначив мер столиці. - Перевірив, наприклад, як триває реконструкція міжшкільного стадіону в Оболонському районі, на якому займаються учні двох шкіл - № 194 та №252», - повідомив Кличко. 

Він зазначив, що стадіоні, який оновлюють, вже готові футбольне та поле для міні-футболу. Їх встелили штучним газон. Також встановлюють трибуни, зводять боксерський ринг. Облаштують на стадіоні і сучасні бігові доріжки, майданчик для стрибків у висоту. На окремому майданчику вже встановили тренажери. На фінальній стадії роботи з будівництва корпусу, де можна буде займатися спортом у зимовий період. Тобто, після оновлення це буде не тільки стадіон, а багатофункціональний спортивний комплекс. 

 

«Така ж реконструкція триває і на стадіонах шкіл №4, №256 та № 201. На кожному з цих об’єктів  встановлюють камери відеоспостереження та антивандальні металеві сітки, - повідомив мер столиці. - Крім школярів, - зранку і в вечірній час - тренуватися на цих стадіонах зможуть і дорослі мешканці навколишніх будинків», - підкреслив Віталій Кличко.