Кличко: Столична влада не підніматиме тариф на проїзд в міському електротранспорті через підвищення вартості електроенергії з 1 серпня

13.07.2020 12:13

Столична влада не планує підвищувати вартість проїзду в міському електротранспорті через збільшення з 1 серпня тарифу «Укренерго» на передачу електроенергії - на 54%. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

"Я хочу заспокоїти всіх. Столична влада не планує піднімати тариф на проїзд в міському електротранспорті. Адже ми розуміємо, що це вдарить по кишенях киян. Тому будемо шукати додаткові ресурси в міському бюджеті для компенсації транспортним підприємствам", - сказав Кличко.

Разом з тим, він зауважив, що сьогодні на всьому рухомому складі "Київпастрансу" та на станціях швидкісного трамваю, міської електрички і фунікулеру пасажири можуть скористатися е-квитком. І не сплачувати готівкою. 50% усіх пасажирів уже сплачують за проїзд безконтактно.

"Місто планує повністю перейти на безконтактні способи оплати за проїзд. Тим самим виключивши готівку в громадському транспорті столиці", - додав Віталій Кличко.