Кличко: Київрада має ухвалити рішення, що в компетенції міста, аби допомогти інвесторам «Укрбуду» отримати житло

07.07.2020 11:49

Київрада повинна ухвалити рішення, що в компетенції міста, аби допомогти інвесторам «Укрбуду» отримати своє житло. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Ми вчора дискутували з главами фракцій і продовжимо шукати компроміс, аби допомогти інвесторам «Укрбуду». Як ви знаєте, там є три проблемних моменти. Вирішення двох із них залежить від Міноборони та уряду. А в одному, що в компетенції міста, можемо допомогти людям ми», - підкреслив Кличко. 

Він зазначив, що, оскільки грошей на добудову об’єктів не вистачає, «Київміськбуд» звернувся до міської влади скасувати сплату пайової участі на об’єкти «Укрбуду». Це дозволитьдо кінця року, поки пайову скасують в Україні (з 1 січня 2021-го) завершити кілька будинків. І люди зможуть отримати своє житло

«Я вважаю, що в цій ситуації це - правильне рішення. Бо люди не винні. І таке рішення залежить від нас з вами. Його проект ми винесемо на розгляд Київради 23 липня. До того керівництво «Київміськбуду» зустрінеться з керівниками фракцій, з депутатами, представниками інвесторів і надасть всі необхідні обґрунтування і пояснення», - повідомив Віталій Кличко.

Також мер столиці надав протокольне доручення комісіям з екології та з містобудування у прискореному порядку розглянути проекти рішень щодо Протасового яру, та включити їх до порядку денного чергового пленарного засідання, що заплановане на 23 липня.