Кличко: За два роки понад 75 тисяч разів кияни та гості міста скористалися послугами громадського велопрокату

03.07.2020 12:12

За два роки понад 75 тисяч разів кияни та гості міста скористалися послугами громадського велопрокату. Про це Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«У Києві стрімко набуває популярності система громадського велопрокату, яку ми разом з інвесторами проекту презентували два роки тому. За цей час понад 75 тисяч разів кияни та гості міста скористалися послугами громадського велопрокату. І, якщо два роки тому ми починали з 33-ох станцій прокату, - то сьогодні їх вже 302. Значно збільшилась і кількість велосипедів, що можна взяти на цих станціях. Їх вже - більше тисячі одиниць. А буквально за тиждень-два, як запевнили інвестори, вони завезуть іще тисячу таких байків», - сказав Кличко. 

За його словами, цього року сервіс прокату велосипедів Nextbike здійснив ребрендинг: змінив назву на Bikenow, запустив новий додаток та знизив вартість разової поїздки.

Мер столиці також показав коротке відео з одного з таких пунктів прокату. 

Кличко зазначив, що міська влада кілька років тому розпочала і продовжує облаштовувати велодоріжки в столиці. Сьогодні  їх сумарна довжина  – майже 100 км.  Ще 17 км - загальна довжина смуг громадського транспорту, де, в рамках експерименту, дозволений рух на велосипеді. І на всіх вулицях, які оновлюють в столиці, облаштовують велодоріжки. 

«Сьогодні, на прохання велоспільноти Києва, триває облаштування велозаїзду з Набережного шосе на міст Метро. Завершити роботи плануємо в середині липня. Також ми встановили першi велопарковки бiля соцiальних установ, станцiй метро i адмiнiстративних будiвель. Протягом літа таких парковок значно побільшає», - підкреслив Віталій Кличко.