Кличко: Матеріальну допомогу на відновлення документів отримали вже 115 постраждалих мешканців будинку на Позняках, де стався вибух

01.07.2020 12:09

Матеріальну допомогу на відновлення документів отримали вже 115 постраждалих мешканців будинку на Позняках, де стався вибух. Про це Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

"Місто, як може, допомагає постраждалим внаслідок цієї трагедії. Минулого тижня ми ухвалили рішення надати, разом з фондом «Майбутній Київ», додаткову матеріальну допомогу готівкою. Ці гроші потрібні людям, насамперед, на відновлення документів. Допомогу вже отримали 115 людей, які мешкали в будинку", - сказав Кличко. 
 
Він пояснив, що термінове відновлення документів необхідне мешканцям, в тому числі, і для отримання матеріальної компенсації, яку надає місто. Мер Києва нагадав, що всі постраждалі родини отримають від 50 до 100 тисяч гривень. Пакет документів на цю компенсацію вже подали 20 сімей. І отримають кошти сьогодні-завтра.
 
"Також Київ надасть допомогу для ремонту в квартирах, що отримають постраждалі мешканці. Я вчора ввечері зустрічався з людьми, які мешкають зараз в інтернаті на Харківському шосе або в родичів. Спілкувався з ними", - додав Віталій Кличко. Він також показав відео своєї зустрічі з постраждалими мешканцями.