Кличко: Місто, окрім компенсацій, надасть додаткову грошову допомогу всім постраждалим мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух

25.06.2020 21:58

Місто, окрім матеріальних компенсацій, надасть додаткову грошову допомогу всім постраждалим мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ» після зустрічі ввечері з постраждалими мешканцями.

«Нам у дуже стислі терміни треба вирішити багато питань. Ви знаєте, що міська влада виділила матеріальну допомогу постраждалим мешканцям від 50 до 100 тисяч гривень, - нагадав мер. - Також ми ухвалили рішення надати, разом з фондом «Майбутній Київ», додаткову матеріальну допомогу готівкою - за заявами кожного з постраждалих. Ці гроші потрібні людям на відновлення документів та на речі першої необхідності. Вже завтра вони зможуть отримати ці кошти»,  - повідомив Кличко.  

Також мер зазначив, що Київ готовий за кошти міського бюджету зробити ремонти в квартирах, які отримають постраждалі мешканці. 

«Ми зробимо ремонти у нових квартирах для постраждалих мешканців. Як тільки вони отримають ключі, ми готові це зробити.  Для того, аби якомога швидше люди змогли повернутися до нормального життя», - наголосив Віталій Кличко.