Кличко: Місто надає допомогу всім постраждалим в наслідок вибуху в житловому будинку на Позняках. Вже переселили 45 людей

21.06.2020 21:31

Місто надає необхідну допомогу всім постраждалим в наслідок вибуху будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5. Вже переселили 45 мешканців. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко ввечері в коментарі журналістам на місці події.

За його словами, вже розгорнули польове наметова містечко для людей, які мешкають у будинку, де стався вибух. Також міська влада організувала необхідне медичне забезпечення та  забезпечення їжею. 

«Ми надаємо допомогу всім, хто до нас звернулися. 45 людей тимчасово будуть жити в одному із столичних інтернатів. Також «Укрзалізниця« надала номери в готелях для постраждалих. Частина людей вирішили пожити у родичів та знайомих», - сказав Віталій Кличко. 

Він підтвердив, що під завалами в будинку рятувальники знайшли тіло ще одного загиблого. На цей час це вже третя жертва вибуху. Невідомою залишається доля ще трьох людей. 

«Рятувальники працюватимуть цілодобово і в них є все необхідне обладнання для роботи в таких умовах. Аби не трапилося повторних обвалів, вже завершили монтаж укріплюючих балок на 1 та 2 поверхах будинку. Також фахівці обстежують сусідні будинки. Нам треба точно знати, в якому вони стані, аби не наражати на небезпеку людей. Щодо будинку, де стався вибух, – фахівці кажуть, що, скоріш за все, його доведеться демонтувати. І головне – нам потрібно встановити причину вибуху», - зазначив мер столиці.

Кличко також поспілкувався з мешканцями будинку, де стався вибух.  І запевнив їх, що поліція буде цілодобово охороняти периметр біля будинку, аби не було випадків мародерства. Також Кличко  закликав людей не намагатися без дозволу рятувальників заходити в свої помешкання.