Кличко: З березня цього року інспекцією з паркування винесено 11,5 тисяч постанов про адміністративне стягнення

19.06.2020 12:13

Із березня цього року інспекцією з паркування винесено 11,5 тисяч постанов про адміністративне стягнення. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Так, людей, які нехтують правилами дорожнього руху – немало. І роботи  паркувальній інспекції столиці вистачає. З березня цього року інспекцією з паркування винесено 11,5 тисяч постанов про адміністративне стягнення. - На суму 5 мільйонів 800 тисяч гривень!», - зазначив Кличко. 

За його словами, сплата штрафів виконується порушниками в 99-ти випадках зі 100.  А не сплачені штрафні санкції передають виконавчій службі за місцем реєстрації власника авто. І тоді порушники вимушені платити більше. - Ще й за роботу виконавчої служби. 

«Зауважу, що головні порушення, які допускають автомобілісти при паркуванні, це -  ігнорування знаків, що забороняють зупинку авто на смугах громадського транспорту та велодоріжках. На зелених зонах та в’їздах до медичних закладів. А також – у місцях, де залишене авто перешкоджає руху. Тому: не порушуйте правил! Поважайте інших людей!», - наголосив Віталій Кличко.