Кличко до Дня Києва показав відео, в якому співають столичні пам’ятники

29.05.2020 14:31

Мер Києва Віталій Кличко оприлюднив до Дня Києва відеоролик, у якому співають романс відомі столичні пам’ятники. Відео Кличко розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Друзі! Цими вихідними Київ відзначатиме свій день народження. Не буде традиційних масових святкувань. Усі заходи передбачені в онлайн форматі. Але кожен з нас може зізнатися в любові до свого міста, прогулятися улюбленими місцями. Опублікувати фото і відео Києва, - зазначив мер у дописі до відео. - На честь свята нашого улюбленого міста заспівали навіть столичні пам’ятники. «Старий київський романс» любові до Києва зазвучав голосами солістів капели Ревуцького, квартеру «Імпресіо» та Анни Зарецької. В аранжуванні керівника капели Ревуцького Олександра Круковського. Наша столиця - найгарніша і найдушевніша! Насолоджуйтеся Києвом, любіть його!», - написав Віталій Кличко.

Авторами «Старого київського романсу» є поет Валерій Курінський та композитор Володимир Губа. Вперше романс був записаний у 1973 році до художнього фільму «Дід лівого крайнього», знятого в Києві.