Кличко звернувся до правоохоронних органів негайно втрутитися в ситуацію із невиконанням зобов’язань перед інвесторами забудовником «Аркада-будівництво»

29.05.2020 12:08

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до правоохоронних органів з вимогою негайно втрутитися в ситуацію щодо невиконання забудовником «Аркада-будівництво» зобов’язань перед інвесторами, що вклали гроші в будівництво житла. Про це Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Сьогодні інвестори забудовника «Аркада-будівництво» пікетують банк «Аркада», Офіс Президента, Кабмін, зараз прийшли і під КМДА. Люди вимагають, аби забудовник виконав свої зобов’язання. Зазначу, що протягом останніх років у столиці чимало скандалів навколо об’єктів незавершеного житлового будівництва. – Тих, що забудовники зводили із залученням коштів фізичних та юридичних осіб. І виявилися неспроможними виконати свої зобов’язання перед інвесторами, - сказав мер. - Зокрема, до міської влади протягом останнього часу надходять численні скарги людей, які інвестували кошти в будівництво житла  та досі не можуть його отримати. - Через невиконання забудовником «Аркада-будівництво» зобов’язань за укладеними інвестиційними угодами», - підкреслив Кличко.  

Він повідомив, що тільки в травні відбулося три зустрічі за участі представників міської влади, інвесторів, забудовника та банку «Аркада». За результатами зустрічей міська влада підтвердила свою готовність - в межах своїх повноважень - сприяти поновленню будівництва. 

«Але, зазначу, що забудовник не виконав взятих зобов’язань перед громадськістю і не скоригував проект забудови житлового комплексу «Патріотика на озерах». Та не представив його на обговорення Містобудівної ради. А це було основною умовою для продовження будівництва. Бо ви пам’ятаєте, що там були протести громади мікрорайону, - сказав мер Києва. - Також підкреслю, що цьому забудовнику для виконання його зобов’язань перед іншими інвесторами - житлових комплексів «Евріка» на проспекті Глушкова та «Патріотика» - нічого не заважає! І місто, як завжди в таких ситуаціях, відстоюватиме інтереси киян, а не забудовника. Я звертаюся до правоохоронних органів негайно втрутитися в ситуацію і дати правову оцінку діям недобросовісного забудовника», - наголосив Віталій Кличко.