Кличко розповів у яких лікарнях за час пандемії захворіло найбільше медиків

29.05.2020 12:03

Мер Києва Віталій Кличко оприлюднив дані про те, в яких лікарнях міста за час пандемії захворіло найбільше медиків. Про це Кличко розповів під час онлайн прес-конференції, коментуючи ситуацію в лікарні швидкої допомоги, інформацію про яку вчора публікували ЗМІ.

"Зазначу, що за час пандемії найбільше випадків захворювання на коронавірус серед медиків  зафіксували: в міській лікарні №3 –  89 людей; у лікарні №8 – 44 медика, в Центрі екстренної медицини – 26 працівників швидкої допомоги. Та в Олександрівській лікарні – 23 медики, - повідомив мер столиці. - Це, підкреслю, виявлені випадки за весь період пандемії. Тобто з березня місяця. І частина медичних працівників уже одужали. Кількість інфікованих медиків ми оприлюднюємо щодня", - сказав Кличко.
 
Щодо інфікованих медиків у лікарні швидкої допомоги, мер зазначив, що хворих там виявляли протягом останніх двох тижнів і ці випадки потрапляли у загальну статистику.

«Щодо ситуації в лікарні швидкої допомоги, інформацію про яку вчора публікували ЗМІ. На сьогодні в цьому медзакладі загалом виявлено 21 медпрацівника, інфікованого коронавірусом. Але виявили їх не за один день. А протягом останніх двох тижнів. І ці випадки потрапляли в загальну статистику, яку ми оприлюднюємо щодня», - підкреслив Кличко.

Він також зазначив, що понад 14 відсотків від усіх хворих мешканців Києва – це медики. На сьогодні – 420 медпрацівників. І заразилися більшість з них на роботі.

«Лікарня швидкої допомоги надає допомогу пацієнтам, що потрапляють в медзаклад в екстренних ситуаціях. І лікарі можуть не знати, що працюють із хворим на коронавірус. - Коли немає часу на тестування, бо життя людини висить на волосинці», - сказав Віталій Кличко.