Кличко розповів, коли в столиці відбудеться ЗНО-2020

26.05.2020 12:11

Графік і місця проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Києві будуть оприлюднені на сайті Департаменту освіти та науки КМДА. Розпочнеться ЗНО з 25 червня. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

"Днями Міністерство освіти затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І столичні школи будуть керуватися цим графіком. Уже відомі дати ЗНО. З 15 по 17 червня у столичних школах проводитимуть пробне ЗНО за бажанням учнів. Основне зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться з 25 червня. Графік і місця проведення оцінювання будуть оприлюднені на сайті Департаменту освіти та науки КМДА. З усією необхідною інформацією", - повідомив Кличко.

Він також розповів, як можна подати документи на зарахування дітей  до садочків і шкіл. 

"Щодо зарахування до садочків та шкіл. Розсилку запрошень до садочків, згідно поданих заявок і електронної черги, Департамент освіти поновить з 1 червня. І з цієї дати батьки можуть  подати документи в електронному вигляді, - сказав мер. - А для вступу в перші класи шкіл треба подати оригінали необхідних документів. Їх прийматимуть в школах з 1 червня до 1 вересня",  - зазначив Віталій Кличко.