Кличко: Міська електричка відновить роботу разом із залізничним транспортом України

26.05.2020 12:10

Міська електричка відновить роботу в столиці одночасно із усім залізничним транспортом в країні. Про це мер Києва Віталій Кличко розповів під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

"Міська електричка відновить свою роботу разом з усім залізничним транспортом України. Це прописано в плані виходу з карантину, який розробив уряд. Згідно цього плану, вже з 1 червня в Україні планують відновити залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному та міжобласному сполученні. В тому числі, і в міській електричці", - сказав Кличко.  

Він нагадав, що столиця вже відновила роботу наземного громадського транспорту та метро в звичайному режимі. "І будемо спостерігати, як  розвиватиметься ситуація. Зараз головне – щоб не сталося  сплеску захворювання", - наголосив мер столиці.

Він також повідомив, що КП "Київпастранс" замовило філії «Укрзалізниці» ремонт столичної міської електрички. Оскільки електричка належить «Укрзалізниці», а місто цей вид транспорту експлуатує.

«Зокрема, планують виконати 48 поточних ремонтів електропоїздів. А також – їх технічне обслуговування. Бо багато років ніхто не займався оновленням цих електричок», - підкреслив Віталій Кличко.