Кличко: Київський метрополітен відновив роботу в звичайному режимі

25.05.2020 12:10

Із понеділка, 25 травня, київське метро відновило свою роботу в звичайному режимі. В метрополітені здійснили всі необхідні заходи для безпечного перевезення пасажирів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

"Від сьогодні відновило свою роботу в звичайному режимі і київське метро. Для дотримання всіх норм та регламентів метрополітен здійснив необхідні заходи для безпечного перевезення пасажирів, - сказав Кличко. - Зокрема: дезинфікують кожен потяг перед кожним рейсом; посилено дезинфікують усі пасажирські зони – вестибюлі та платформи станцій, касові вікна, турнікети, ручки дверей, поручні ескалаторів; у вестибюлях та на платформах станцій нанесена розмітка для дотримання соціальної дистанції; працівники метро забезпечені засобами індивідуального захисту; скрізь на станціях розміщені інформаційні матеріали щодо обов’язкового масочного режиму для пасажирів, важливості дотримання дистанції, рекомендації використовувати рукавички під час поїздок", - повідомив мер столиці.

Також пасажирів метро інформують про можливості безконтактної оплати за проїзд - задля уникнення черг та скупчення людей. Контроль за дотриманням правил у метрополітені здійснює поліція.

Кличко зранку проїхався на метро та показав під час онлайн прес-конференції відео із підземки.

"Сьогодні зранку я був у метро. Подивився, що там відбувається в перший день його роботи. Ситуація спокійна, - сказав мер. - Я ще раз звертаюся до киян: всі необхідні заходи запроваджені для вашої безпеки! Бо, якщо ви самі нехтуєте своїм здоров'ям і правилами, то як вас уберегти?! І наголошую: маски в метро та в іншому транспорті – обв'язкові, рукавички – рекомендовані, але не нехтуйте ними!" - підкреслив Віталій Кличко.