Кличко: На в’їздах у столицю встановлені автоматичні комплекси габаритно-вагового контролю

18.05.2020 12:12

Від сьогодні в’їзд в столицю великогабаритного та великовантажного транспорту обмежений. Також на в’їздах у столицю встановили і запустили 5 автоматичних комплексiв габаритно-вагового контролю.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ. 

«Так, із сьогоднішнього дня ми обмежили в’їзд в столицю великогабаритного та великовантажного транспорту. Обмеження діятимуть вранці - з 7:00 до 10:00 години. Та ввечері - з 17:00 до 20:00, - нагадав Кличко. - Щодо контролю ваги таких авто, то кілька днів тому ми, спiльно з Мiнiстерством iнфраструктури та Державною службою Украïни з безпеки на транспортi,  запустили 5 автоматичних комплексiв габаритно-вагового контролю. Вони цілодобово працюють на всiх в'ïздах в столицю», - зазначив Кличко.

Уже першi днi роботи показали, що в середньому 20% великовантажного транспорту прямує через Київ зi значним перевантаженням.

«Тому цiлодобова робота таких комплексiв - важливий крок, аби Киïв був закритий для недобросовiсних перевiзникiв. Постiйний контроль та штрафи змусять таких перевiзникiв не їхати через місто. Для нас це важливо, бо перевантажені фури розбивають наші дороги. В тому числі, й нові. А влітку проблема вдвічі актуальніша, оскільки під час спеки дороги ще більше страждають від великовантажного транспорту», - підкреслив Віталій Кличко.