Кличко: Цими вихідними в Державній установі "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" на коронавірус перевірили 900 зразків

18.05.2020 12:06

Минулими вихідними в Державній установі "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" дослідили 900 зразків матеріалу на наявність коронавірусу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

"За вихідні мобільні бригади медиків відібрали 330 зразків біоматеріалу для проведення ПЛР-тестів. Усього в лабораторний центр цими вихідними надійшло 800 зразків. А опрацювали в центрі 900 тестів", - сказав Кличко. 

Він нагадав, що матеріал на ПЛР-тести в Києві досліджують в чотирьох комунальних медзакладах міста. "Усього за цей час у них та в лабораторному центрі протестували майже 22 400 людей", - додав мер. 

Також дослідження зразків проводять приватні лабораторії і клініки та державні медичні установи.
 
"Хочу також повідомити, що столичні лікарі співпрацюють з колегами з Китаю та Італії - щодо лікування хворих на коронавірус, особливостей застосування апаратів ШВЛ, відновлення тих, хто подолав коронавірус. Тільки минулого тижня провели два телемости з європейськими та китайськими лікарями", - зазначив Віталій Кличко.