Кличко привітав українців з Днем Європи

16.05.2020 15:25

Мер Києва Віталій Кличко привітав киян та всіх українців з Днем Європи. І зазначив, що світова пандемія показала, що ми – єдині та солідарні з Європейським Союзом у протидії коронавірусу. Про це написав Кличко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Друзі! Київ – європейська столиця. І День Європи – наше свято. Цього року ми відзначаємо його не в звичному форматі, бо світова пандемія змінила чимало планів і звичок людей. Сьогодні ми не тиснемо руки та не обіймаємось з друзями. Не влаштовуємо великих святкувань. Разом з тим, ця ситуація ще раз показала, що ми – єдині та солідарні з Європейським Союзом», - підкреслив Кличко.

Він зауважив, що у боротьбі з вірусом Київ застосовує досвід ЄС, а столична влада постійно на зв’язку з колегами з європейських міст. “Ми підтримуємо один одного. Я переконаний: ми все подолаємо – спільними зусиллями, солідарною позицією”, - додав мер.

Мер Києва подякував європейським друзям та партнерам за підтримку Києва та  допомогу Україні.

“Ми – сильні, коли ми разом. Я вірю, що Україна стане повноцінним членом великої європейської сім’ї. А Київ – однією з найкращих європейських столиць. Ми все для цього робимо! Зі святом Вас!” – підкреслив Віталій Кличко.