Кличко: Громадський транспорт поки продовжить перевозити пасажирів за спецквитками

12.05.2020 12:24

Знімати обмеження на роботу громадського транспорту - поки зарано. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Ще раз підкреслю: все залежатиме вiд епiдемiологiчноï cитуацiï в мiстi. Як ми бачимо, вірус поки не відступає. І останніми днями маємо не оптимістичну динаміку захворювання. Тільки в неділю  – 66 підтверджених випадків, сьогодні – 59. Тому розслаблятися зарано. І зарано знімати обмеження на роботу громадського транспорту. Він поки продовжить перевозити пасажирів за спецквитками. До 22 травня точно», - повідомив Кличко.

Він зазначив, що від сьогодні місто збільшило кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Так, запустили додаткові маршрути з житлових масивів ДВРЗ, Троєщина, Лісовий та Корчувате. 

У режимi спецрейсiв курсуватимуть деякі автобусні маршрути. З їх розкладом можна ознайомитися на сайті КМДА. Проїзд у транспорті поки можливий тільки за наявності спецквитка та засобів індивідуального захисту. 

Кличко нагадав, що на маршрути щодня виходить до 300 одиниць автобусів, тролейбусів i трамваїв «Київпастрансу». Весь рухомий склад обов’язкову дезінфекцікують – як перед виïздом на лiнiю, так i впродовж дня.

Рішення щодо відкриття метро ухвалюватиме Кабінет міністрів, який, власне, його і закрив.

«Я ще раз закликаю всіх відповідально ставитися до свого здоров’я та безпеки людей, які поруч. Не нехтуйте правилами! Це – ваше здоров’я і ваше життя. Якщо ви опираєтеся – вам ніхто не допоможе його зберегти! Тому: бережіть себе!», - закликав киян Віталій Кличко.