Кличко: Цього року ми відкриємо в столиці 7 нових та реконструйованих закладів освіти

12.05.2020 12:16

У столиці цього року відкриють 7 нових та повністю реконструйовианих закладів освіти. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ. Він також показав невеликий репортаж про те, що відбувається на будівництві кількох із цих об’єктів.

«Зазначу, що цього року ми відкриємо 7 оновлених закладів освіти. Зокрема - 3 нових дитсадки та 2 – після повної реконструкції. Плануємо завершити і масштабні реконструкції з добудовами у 2 школах. Роботи на об’єктах тривали і в період карантину. Нагадаю, що у 2020-му на будівництво нових і реконструкцію існуючих закладів освіти місто виділило один мільярд гривень. І ми продовжуємо інвестувати в розвиток наших дітей!», - підкреслив Кличко.

Він також зазначив, що цей навчальний рік школярам доведеться завершувати дистанційно. Керівники шкіл отримали інструкції від Міністерства освіти. Школярі навчаються онлайн, дистанційно здають тести і пишуть контрольні.  

Профільне міністерство також розробляє план проведення ЗНО та вступної компанії. 

«Як тільки ми отримаємо інструкції, - доведемо їх і до керівників шкіл та вищих навчальних закладів, і до абітурієнтів, - підкреслив мер Києва. - Тепер наше головне завдання – якісно підготуватися до початку наступного навчального року. Хочу зазначити, що місто на це вже виділило майже 4 мільярди гривень. Найбільше коштів – близько двох мільярдів, спрямували на ремонтні роботи в закладах освіти та на загальноміські програми», - зазначив Віталій Кличко. 

За його словами, у всіх районах столиці триває закупівля меблів, обладнання для їдалень та харчоблоків, техніки для STEM-освіти, дидактичних матеріалів.

Більшість закладів освіти вже придбали дезінфікуючі та антисептичні засоби, засоби індивідуального захисту.