Кличко: У столиці збільшується кількість інфікованих, яким потрібна госпіталізація, та хворих, що перебувають у важкому стані

12.05.2020 12:08

У столиці збільшується кількість інфікованих коронавірусом, яким потрібна госпіталізація, та хворих, що перебувають у важкому стані. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

"У нас збільшується кількість інфікованих, яким потрібна госпіталізація. В стаціонарах міських лікарень перебувають 218 хворих на коронавірус. І 99 людей – з підозрою на це захворювання. 56 пацієнтів - у важкому стані. Семеро з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень", - повідомив Кличко.

За словами мера Києва, у стаціонарах лікарень першої хвилі є близько 500 місць для хворих на коронавірус. Усього місто, в медзакладах першої та другої хвиль, передбачило майже 1 700 ліжко-місць.

"Але якщо у нас буде інфекційний вибух, - і цього може виявитися замало. Саме тому я щоразу звертаюся до всіх: припиніть жити в ілюзіях! Вірус не відступив. Небезпека реальна! І саме від свідомості кожного із нас, від дотримання правил, залежить подальший розвиток ситуації", - наголосив Віталій Кличко.