Кличко: Переможе той, хто відстоює свою землю, справедливість і правду! Історія це вже неодноразово довела

09.05.2020 13:51

Переможе той, хто відстоює свою землю, справедливість і правду! Історія це вже неодноразово довела. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі! Сьогодні, у День перемоги над нацизмом ми згадуємо тих, хто героїчно захищав свою землю, хто поліг у роки Другої світової. І вшановує тих, хто вижив у горнилі боїв і повернувся додому.  З кожним роком, на жаль, з нами все менше ветеранів і свідків тієї страшної війни. І сьогодні ми, як ніколи, цінуємо мир і розуміємо, якою великою ціною він досягається. Бо знову українцям зі зброєю в руках доводиться захищати свою землю, відстоювати незалежність своєї держави, втрачати своїх найкращих патріотів», - підкреслив Кличко.

Він зазначив, що трагічні уроки минулого – це нагадування всьому світу, що будь-які загарбницькі дії потрібно вчасно і жорстко зупиняти. Інакше – агресія проти однієї держави може дістатися й інших. 

«Переможе той, хто відстоює свою землю, справедливість і правду! Історія це вже неодноразово довела. Доведуть знову й українці!», - наголосив Віталій Кличко.