Кличко: Столичні дорожники не припиняли працювати під час обмежень. Активні роботи тривають на всіх ключових об’єктах

06.05.2020 12:11

Столичні дорожники не припиняли працювати під час обмежень. Активні роботи тривають сьогодні на всіх ключових об’єктах. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ. Він також показав відео про те, де і як сьогодні працюють дорожники.

«Ми ремонтуємо 14 мостів та шляхопроводів столиці. Триває капітальний ремонт на 9 вулицях. На 12-ти – середній ремонт. Це вулиці, які не оновлювали по 30-40 років! - наголосив Кличко. -  Активно триває капремонт на проспекті Степана Бандери. На тиждень швидше, ніж планували, оновили ділянки між вулицею Йорданською і шляхопроводом на вулиці Богатирській. І розпочали наступний етап - ремонт на ділянці шляхопроводу на перетині з проспектом Героїв Сталінграда», - повідомив мер Києва.

За його словами, будівельники паралельно завершують оновлення двох шляхопроводів - на перетині вулиці Богатирської та Оболонського проспекту. Та на перетині Богатирської з проспектом Степана Бандери. 

На Борщагівському шляхопроводі розпочали другий етап ремонту. Там зараз  перекритий рух у напрямку Кільцевої дороги. А проїзд у бік центру відкритий  всіма трьома смугам, що вже капітально відремонтували. 

«Завершується і реконструкція вулиці Туполєва. Тривають роботи на проспекті Любомира Гузара. На вулицях Покровській, Пушкінській, Золотоворітській, Микільсько-Ботанічній, - зазначив мер. - Зазначу, що цього року ми подолаємо  цифру  у 1000 км відремонтованих доріг у столиці. Нагадаю, доріг у нас 1 667 км. А ще - двори, міжквартальні проїзди, мости і розв’язки. Тому, нам ще є над чим працювати. І ми це робимо», - підкреслив Віталій Кличко.