Кличко: В столиці на обсервації сьогодні перебувають 85 людей

06.05.2020 12:08

У столиці на обсервації в закладах, що підготувало місто, перебувають сьогодні 85 людей. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Це – особи, які повертаються з-за кордону. Тільки минулої доби аеропорт Бориспіль прийняв кілька рейсів. Більша частина людей, які прибули в Україну, перебувають на двотижневій самоізоляції вдома. Для контролю її дотримання використовують додаток «Дій вдома». А частина людей – на обсервації на базах столиці», - сказав Кличко.

Він повідомив, що 74 людини перебувають в санаторії «Жовтень». Це – українці, що прибули з Маямі, Ніци та Італії. Та 11 осіб – у конгрес-готелі «Пуща».

Більшість людей, які перебувають на обсервації в Києві - це українці. Також є громадяни Швеції, Франції, Великобританії, Італії та Кіпру.

"Зазначу, що киянам, які потрапили на обсервацію в інших регіонах України, міська влада забезпечує повернення в столицю. Цього понеділка    18 киян повернулися додому з Одеси. - Після двох тижнів обсервації", - підкреслив Віталій Кличко.