Кличко: За перші дні "Дитячий садок онлайн" відвідали майже 100 тисяч користувачів

05.05.2020 12:08

За перші дні "Дитячий садок онлайн" на сайті Освітнього хабу міста Києва, відвідали майже 100 тисяч користувачів. Половина з них – мешканці інших областей та з-за кордону. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Чимало іноземних ЗМІ написало про проект «Дитячий садок онлайн», що запустила столиця в рамках Віртуальної платформи емоційної підтримки. Загалом, тільки за перші дні "Дитячий садок онлайн" на сайті Освітнього хабу міста Києва, відвідали майже 100 тисяч користувачів. Із них - трохи більше половини - кияни. Інші користувачі – з усіх регіонів України і, навіть, із США, Німеччини, Італії, Польщі», - підкреслив Кличко. 

Він зазначив, що кожен день, окрім вихідних та свят, діти мають можуть брати участь у цікавих заняттях. Це, зокрема: казка-йога, англійська мова, розвиваючі заняття - малювання, математика, ліпка та інші.

«А в соціальних мережах Facebook та Instagram стартував челендж  #вдячнібатьки. Де батьки викладають відео та фото, як їхні діти займаються в  «Дитячому садку онлайн». Я дякую всім небайдужим людям, фахівцям, які долучились до цього проекту. І допомагають дітям розвиватись, а батькам – урізноманітнити дозвілля дітей під час карантину. «Дитячий садок онлайн» став популярним соціальним проектом», - наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що платформа емоційної підтримки працює на базі Моніторингового центру з протидії COVID-19, який створила столиця.