Кличко: Держпродспоживслужба міста перевірила 37 ринків столиці щодо їх відповідності нормам і вимогам. Сьогодні в столиці відкрилися три ринки

05.05.2020 12:04

Держпродспоживслужба міста перевірила 37 продовольчих ринків столиці щодо їх відповідності нормам і вимогам роботи в нинішній епідеміологічній ситуації. Сьогодні в Києві відкрилися перші три з них. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Як ви знаєте, уряд дозволив працювати продовольчим ринкам. Але прописав вимоги і регламенти їх роботи. Держпродспоживслужба міста перевірила 37 ринків столиці щодо їх відповідності нормам і вимогам. У минулих кілька днів жоден з ринків не був готовий відкритися", - повідомив Кличко.

Він зазначив, що ринки активно готувалися, облаштовували необхідні умови для роботи в нинішній епідеміологічній ситуації. І будуть поступово відкриватися. 

«Сьогодні в столиці вже відкрилися три ринки: «Деміївський» – у Голосіївському районі, «Маяк» - у Деснянському і «Базар на Лісовій». Завтра мають відкритися «Володимирський» та «Печерський» ринки, -  сказав мер Києва. - Я закликаю всіх киян дотримуватися правил безпеки. І на ринках, зокрема. – Дистанція, маска, рукавички, дезінфектори», - наголосив Кличко.

Він також зазначив, що комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення і дозволила столичним кав’ярням працювати на виніс. «Це - і підтримка для бізнесу, і справедливе рішення! Бо ресторани і кафе працювали на виніс під час обмежень», - сказав Віталій Кличко.