Кличко: Сьогодні в Києві загальна заборгованість за комунальні послуги сягає майже 6 млрд гривень

30.04.2020 12:22

Сьогодні в Києві загальна заборгованість за комунальні послуги сягає майже 6 млрд гривень. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

«Нажаль, через обмежувальні заходи, люди та підприємства зіштовхнулися з фінансовими проблемами. І це вплинуло також на рівень розрахунків за комунальні послуги. Сьогодні в Києві загальна заборгованість за комунальні послуги сягає майже 6 млрд гривень. Це – дуже велика сума, - сказав Кличко. -  Хочу наголосити, що тенденція до зменшення рівня сплати може призвести до перебоїв із наданням комунальних послуг. Нагадаю, що термін дії знижки в 10 відсотків тепер подовжений  до 30 числа кожного місяця», - підкреслив мер столиці.

Він зазначив, що перш за все гроші, отримані від киян за послуги, йдуть на закупівлю газу, реконструкцію застарілих теплотрас, які необхідно ремонтувати до початку нового опалювального сезону. А також на - зарплату десятків тисяч тепловиків.

Кличко також нагадав, що сплатити всі комунальні послуги кияни можуть онлайн через "Центр комунального сервісу". 

«Також  створена сторінка у Facebook, де в приватних повідомленнях можна зв’язатися з фахівцями центру та отримати консультацію щодо надання житлово-комунальних послуг. Консультації надають і на "гарячій лінії" "Центру комунального сервісу". Додатково відкрили 10 стаціонарних номерів телефонів - відповідно в кожному районі міста», - підкреслив Віталій Кличко.