Кличко: У столиці 148 інфікованих на коронавірус медиків. Це 10 % з числа всіх хворих

30.04.2020 12:06

На сьогодні в столиці 148 інфікованих на коронавірус медиків. Це 10 % з числа всіх хворих на COVID-19. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

"Я не втомлюся дякувати нашим лікарям, які буквально - на лінії фронту в боротьбі з підступним вірусом. Вони постійно в зоні ризику. 10 відсотків із киян, що захворіли, - саме медики. Лікарі, медсестри, молодший медичний персонал. 148 медиків комунальних медзакладів мають підтверджений діагноз на
коронавірус", - сказав Кличко.

Так, серед медиків, що захворіли, - це лікарі Олександрівської лікарні, що першою почала приймати інфікованих на коронавірус.Та медичний персонал інфекційних відділень міських лікарень №4, №5, №6, №9 й інших медзакладів першої та другої хвилі прийому хворих на коронавірус.

"Є серед хворих і лікарі та медсестри непрофільних відділень, сімейні лікарі, які, надаючи допомогу, не знали, що людина інфікована. Є медики також приватних клінік та державних медичних установ", - наголосив мер Києва.

Він повідомив, що на сьогодні в станціонарах перебувають 22 медики. Інших хвороба зачепила в більш легкій формі і вони лікуються на самоізоляції.