Кличко відсторонив Поворозника від виконання обов’язків на час розслідування і призначив в.о. першого заступника голови КМДА Мондриївського

21.04.2020 12:10

Мер Києва Віталій Кличко відсторонив Миколу Поворозника від виконання обов’язків на час розслідування і поклав виконання обов’язків першого заступника голови КМДА на Валентина Мондриївського.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції. 

«Міська влада - відкрита та завжди співпрацює з правоохоронними органами в запобіганні корупції. В розслідуванні справи щодо першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, зокрема. Щоб розслідування було неупередженим і не було закидів у якомусь впливі чиновника високого рангу, яким є Поворозник, він написав заяву про відсторонення його від виконання обов’язків на час розслідування, - сказав Кличко. - Я вважаю це правильним кроком. Тому відсторонив його від виконання обов’язків. І поклав виконання обов’язків першого заступника голови КМДА на Валентина Мондриївського», - повідомив Кличко.

Він також зазначив, що столична влада очікує на оперативне та неупереджене розслідування справи.

«Ми розраховуємо на оперативне, об’єктивне і відкрите розслідування цієї справи. Справедливо та без політики!», - наголосив Віталій Кличко.