Кличко прокоментував ситуацію щодо міської лікарні №6: Лікарня продовжує надавати допомогу пацієнтам, які раніше були госпіталізовані в терміновому порядку

16.04.2020 12:07

Міська лікарня №6 продовжує надавати допомогу пацієнтам, які раніше були госпіталізовані в терміновому порядку, в тому числі, і з пневмоніями. Але нових пацієнтів не приймає. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

"Щодо інформації, яка з'явилася в ЗМІ про ніби-то закриття міської лікарні № 6. – Медзаклад продовжує надавати допомогу пацієнтам, які раніше були госпіталізовані в ургентному порядку. В тому числі, і з пневмоніями. Але нових пацієнтів на сьогодні не приймає. Так, серед медиків, які захворіли за цей час у столиці, є медики з шостої лікарні - 15 медпрацівників. Більшість з них лікуються вдома, під контролем лікарів", - сказав Кличко. 
 
Він зазначив, що в стаціонарах київських лікарень від коронавірусу сьогодні лікуються 19 медичних працівників. 
 
Загалом, на самоізоляції перебувають 179 медиків, які контактували з пацієнтами, хворими на коронавірус. Зокрема, це - медпрацівники відділень, де лікувалися пацієнти з пневмоніями, у яких потім виявили COVID-19. 
 
"Нагадаю, зараз всіх киян з діагнозом пневмонія обов'язково тестують на коронавірус. А в усіх медичних закладах, звідки лікарів відправили на самоізоляцію чи лікування, провели протиепідемічні заходи. Та тимчасово призупинили ургентну госпіталізацію в ці медичні заклади. Всі медики, які контактували з хворими, проходять обов’язкове ПЛР- тестування на COVID-19", - додав Віталій Кличко.