Кличко: З завтрашнього дня ми запроваджуємо обов’язкове вимірювання температури пасажирам і водіям транспорту, що в’їжджає в місто

15.04.2020 20:33

З четверга, 16 квітня, водіям та пасажирам транспорту на основних в’їздах до Києва обов’язково вимірюватимуть температуру. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу "Україна-24".

«Ми йдемо на такі суворі заходи, бо фахівці-вірусологи прогнозують, що після свят може відбутися «вибух» хвороби. Це може трапитися десь через тиждень. І вплине на кількість інфікованих, а значить – і на кількість хворих в наших лікарнях, - зазначив Кличко.  –  Ми запроваджуємо обов’язкове вимірювання температури на в’їздах в місто. Встановлюємо 9 пропускних пунктів. Кожне авто будуть перевіряти медики та представники поліції», - наголосив мер столиці. 

За його словами, якщо в людини виявлять ознаки захворювання - робитимуть експрес-тести. «В нас там будуть і  бригади швидкої медичної допомоги для госпіталізації хворого до медичного закладу, в разі потреби», - підкреслив Віталій Кличко.