Кличко: Якщо на підприємстві чи в установі виявлять випадок захворювання - працівників відправлять на двотижневу самоізоляцію

14.04.2020 12:48

Підприємства чи установи, на яких зафіксують випадок захворювання на коронавірус, - закриють, а співробітників відправлять на двотижневу самоізоляцію.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Якщо на підприємстві чи в установі виявлять випадок захворювання, - підприємство закриють. А усіх працівників відправлять на двотижневу самоізоляцію під контролем лікарів. І у нас вже є такий випадок – Києво-Печерська Лавра», - повідомив Кличко.

Контролювати виконання таких заходів мають «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», головне управління Держпраці у Київській області та Національна поліція. 

«Рішення комісії з надзвичайних ситуацій міста є обов’язковими для всіх підприємств, установ та організацій, розташованих у Києві. Нагадаю, за порушення умов карантину, правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. А нижній поріг штрафу становить 17 тисяч гривень», - підкреслив Віталій Кличко.