Кличко: За минулу добу коронавірус підтвердили ще у 56 киян. Один випадок - летальний

14.04.2020 12:32

За минулу добу захворювання на коронавірус підтвердили ще у 56 киян. Один випадок - летальний. Загалом у Києві вже 551 підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Кількість киян, у яких лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася за минулу добу ще на 56 людей. З них 5  медиків. За добу, що минула, в столиці, на жаль, - ще 1 летальний випадок. Загалом у Києві вже 551 підтверджений випадок захворювання на COVID-19», - наголосив Віталій Кличко.

Серед киян, які захворіли: 26 жінок віком від 26-ти до 74-ох років та 24 чоловіка - від 21-го до 82-ох років. Також захворіли шестеро дітей – троє дівчаток та троє хлопчиків віком від трьох до семи років. До лікарень столиці госпіталізували 11 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків. 

«Зазначу, з випадків, зареєстрованих за минулу добу, ще 2 – у Києво-Печерській Лаврі.  А також летальний випадок, про який я сказав, - це монах Почаївської Лаври, який перебував у Києво-Печерській Лаврі та був госпіталізований раніше звідти. Чоловікові було 42 роки», - підкреслив Віталій Кличко.