Кличко: У Києві щодня 4 тисячі працівників комунальної сфери обробляють дороги, транспорт, зупинки, під’їзди будинків

13.04.2020 12:11

У Києві щодня 4 тисячі працівників комунальної сфери обробляють дороги, транспорт, зупинки, під’їзди будинків. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Роботи тривають цілодобово: вночі, вранці, протягом дня. І в усіх районах Києва.  Вулиці обробляють спеціальними миючими засобами. Також щодня миють і обробляють антисептиками всі зупинки громадського транспорту. Ми надали спеціальні комплекти для дезінфекції і управляючим компаніям міста. Щоб вони також обробляли під’їзди в багатоквартирних будинках. Роботи комунальникам вистачає. У Києві, нагадаю, 11,5 тисяч житлових будинків», - наголосив Віталій Кличко.  

Мер столиці звернувся і до мешканців міста з пропозицією долучатися до убезпечення від вірусу своїх осель. Зокрема - частіше прибирати в квартирах дезінфікуючими засобами. 

«Тримайте в чистоті під’їзди своїх будинків. Фахівці з Китаю кажуть, що саме санітарна обробка допомогла значно зменшити кількість заражених. Якщо ви бачите, що ваш під’їзд не оброблять працівники комунальних служб, звертайтеся в контактні центри міста 15-51 або 15-57.  Ми будемо розбиратися», - зазначив Віталій Кличко.