Кличко: Тести, і маски, і захисні костюми та медобладнання – це все місто закуповує самостійно. З бюджету столиці

13.04.2020 12:09

Всі необхідні захисні та витратні медичні матеріали для київських лікарень столична влада закуповує самостійно і за рахунок міського бюджету. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«В Україні і в столиці зокрема, зростає кількість випадків захворювання на коронавірус серед медичних працівників. Бо медики сьогодні на передовій. Вони надають допомогу хворим. Рятують життя людей, ризикуючи своїм здоров’ям. Столична влада робить все можливе для забезпечення медпрацівників необхідними засобами. Це і захисні костюми. І маски та рукавички. Ми закуповуємо і нове обладнання для столичних лікарень. В тому числі - апарати штучної вентиляції легень. Повторюю: і тести, і маски, і захисні костюми та медобладнання – це все місто закуповує самостійно. З бюджету столиці», - наголосив Кличко.  

Мер столиці нагадав, що місто прийняло рішення про доплати лікарям інфекційних відділень, які працюють з хворими на коронавірус. Зараз така доплата становить від 5 до 10 тисяч гривень. 

«Рішення про виділення коштів на доплати всім медикам столиці ухвалила Київрада. Йдеться про майже 894 мільйони гривень.  Особливу увагу і додаткове фінансування отримують медики, що працюють із хворими на коронавірус», - зазначив Віталій Кличко.