Кличко: За минулу добу - рекордна кількість киян, у яких підтвердили коронавірус - 79 осіб. Більшість випадків захворювання - в Києво-Печерській Лаврі

13.04.2020 12:01

За минулу добу у столиці захворювання на коронавірус підтвердили в рекордної кількості киян - у 79 осіб. З них 63 випадки - в Києво-Печерській Лаврі. Загалом у Києві вже 495 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

"Кількість киян, у яких лабораторно пітвердили захворювання на коронавірус, збільшилася за минулу добу ще на 79 людей. З них - шість медиків. За добу, що минула, в столиці, на жаль, - ще 2 летальних випадки. Загалом у Києві вже 495 підтверджених випадків захворювання на COVID-19", - сказав Кличко.
Він зазначив, що із випадків, зареєстрованих за минулу добу, 63 – у Києво-Печерській Лаврі. Тобто там вже понад 90 підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Серед тих киян, що захворіли: 22 жінки віком від 26 до 66 років та 57 чоловіків - від 18 до 74 років. До лікарень столиці госпіталізували 7 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

"Щодня до Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» надходить все більше зразків для лабораторного дослiдження на ПЛР - на підтвердження чи спростування діагнозу захворювання
на коронавірус. Протягом вихiдних до центру доставлено 827 зразкiв. Усього до лабораторiї на сьогоднішній день доставили на дослідження майже 4 300 зразків. З них чверть – це зразки, що відібрали у киян 28 мобільних бригад
медиків. Опрацювали в лабораторному центрі вже понад - 4 100 зразків. Підкреслю: це цифра разом з повторними тестами. Бо, коли людина одужує, їй роблять ще два повторних ПЛР тести", - додав Віталій Кличко.

За його словами, діагноз підтверджується у 15% киян, яких тестують на коронавірус.